Resultatliste 2011.
Vinnartid i år som i fjor: 06:05.

I år var Jørn Fjeldavlie først over mål.

157 fullførte rittet av 178 påmeldte.

Evt. feil i lista kan meldast til erik56d@gmail.com.

Trimklasse utan tidtaking:

Nr Etternavn Fornavn Kl Klubb Tid
115Storsveen Svein Egil M 30-39Kragerø Sykleklubb DNF?
11Josephsen Tone K 40-44Xstrata BIL DNF?
8Sotnedal Laila Elise K 45-49Xstrata BIL DNF?
9Nielsen Per Chr M 60-64Xstrata BIL DNF?
35Lutro Petter SvendseM #I/T Odda SK FF
46Fjæra Sverre M #I/T FF
164Forberg Sigmund M 16Team Forberg FF
25Bekhus Oda Jonskås K 17-19IL Skarphedin FF
32Svendsen Jan Øyvind M 17-19Odda Sykkelklubb FF
47Rullestad Erik M 17-19F.R.I FF
163Forberg Niri M 17-19Team Forberg FF
37Mæland Maylén K 20-24 FF
161Forberg Tor Henning M 25-59Team Forberg FF
10Skea Tom M 30-39Xstrata BIL FF
26Ellingsen Øystein M 30-39Eidsvoll SykkelklubFF
27Lie Jens Petter M 30-39 FF
30Strand Torbjørn M 30-39 FF
31Brekke Henning M 30-39 FF
38Dalen Christian M 30-39 FF
7Andersen Knut M 40-44Xstrata BIL FF
43Lilledal Jone M 40-44 FF
48Hellestad Ingvar M 40-44Skarphedin FF
33Svendsen Trond M 45-49Odda sykkelklubb FF
13Omundsen Øyvind M 45-49Xstrata BIL FF
50Slåttedalen Roar M 45-49 FF
14Linkjendal Per M 45-49Kragerø SK FF
2Sotkajærvi Ken Vidar M 45-49VOC FF
3Andersen Rune Werner M 45-49VOC FF
12Dyrskog Torstein M 45-49Xstrata BIL FF
42Gutubø Vigleik M 45-49 FF
15Fredriksen øystein M 50-54voc FF
20Jensen Frode M 50-54VOC FF
145Svendsen Øyvind M 50-54VOC FF
36Torgersen Øyvind M 50-54VOC FF
29Munthe Svein Olav M 50-54Skarphedin FF
40Weiseth Idar M 50-54 FF
44Fjæra Lars M 50-54 FF
49Sanden Magne M 50-54Skarphedin FF
1Sjøberg Gunnar M 55-59VOC FF
19Fjalestad Tore M 55-59 FF
17Bratlie Cato M 55-59VOC FF
5Krogh Anne Eggen M 55-59VOC FF
24Bekhus Aslak M 55-59Seljord IL FF
45Botnehagen Odd Arne M 55-59 FF
169Hansen Terje Chr. M 55-59Vinje SK FF
21Markussen Arild M 60-64VOC FF
4Nordjore Eivind M 60-64 FF
6Myhre Harald M 60-64Xstrata BIL FF
16Sel Harald M 60-64 FF
22Halland Sjur Magne M 60-64IL Harding FF
23Dyrrdal Lidvin M 60-64Skarphedin FF
28Andreassen Rolf M 60-64 FF
51håkonsen bjørn M 60-64 FF
52hatlo nils M 60-64 FF
53rantala tor M 60-64 FF
34Lutro Olav M 70-> Odda SK FF
39Grov Asbjørn M 70-> FF
41Viflot Udmund M 60-64 FF

Med tidtaking:

Nr Etternavn Fornavn Kl Klubb Tid
159Fjeldavlie Jørn M 45-49GSK 06:05
126Håndstad Thomas M 17-19Grenland SK 06:05
110Eide Jørgen M 20-24Hardanger sykkelklu 06:05
167Bredesen Kenneth M 25-29Førde CK 06:05
64Solheim Kenneth M 40-44Vennesla og Omegn C 06:05
116Slettemeås Knut M 45-49 06:06
153Torp-Hansen Dag M 30-39Ullevål SK 06:13
86Olafsen Jan Rikard M 30-39CK Sør 06:21
175Høgset Sindre M 17-19GSK 06:32
68Nordtveit Ørjan M 20-24Hardanger SK 06:32
122Engelsen Bjarte M 25-29 06:32
56Gjengaar Frode M 30-39VOC 06:32
70Hagen Hans-Petter M 30-39VOC 06:32
166Larsen Kjetil FrøysteM 30-39BCK 06:32
168Finne Anders M 45-49Åsane CK 06:32
160Nordbø Herman M 20-24GSK 06:34
80Hennig Erlend WiderøeM 17-19Bryne CK 06:40
146Apold Lars-Olav MåkeM 17-19Hardanger SK 06:40
97Flatin Knut Aaby M 20-24Aaby CK 06:40
76Dahl Sturle M 30-39Xstrata BIL 06:40
113Gaustad Kjell Einar M 30-39VOC 06:40
127Håndstad Tore M 50-54Arena Bø Ck 06:40
177Hamre Arild M 50-54Vinje SK 06:40
131Stava Ole M 40-44Kløfta IL 06:41
61Amland Markus M 25-29Fana IL Sykkel 06:44
87Torstveit Thomas M 30-39Ullevål Sykkelklubb 06:44
133Skjelde Kjell Olav M 30-39CK Haugaland 06:44
143Ribesen Øyvind M 30-39Odda SK 06:44
75Vigsnes Steinar M 40-44Xstrata BIL 06:44
142Hagen Nils Magne M 40-44Odda SK 06:44
150Lindtveit Svein Olav M 40-44IK Hero 06:44
60Aas Kartsen M 45-49VOC 06:44
121Richards Tim M 45-49 06:44
55Lorentzen Per Yngvar M 50-54Vennesla og Omegn C 06:44
144Clausen Claus M 50-54Askøy STK 06:44
95Vea Sveinung M 30-39Birkelunden C.K. 06:58
57Grevsen Tommy M 40-44Voc 06:58
147Bakketun Kjetil M 40-44BCK 06:58
155Røssum Bent M 45-49Kragerø SK 06:58
158Wold Tore M 45-49GSK 06:58
78Guttormsen Egil M 30-39Odda Sykkelklubb 07:03
94Vatne Lars Daniel M 30-39Grenland Sykkelklub 07:09
59Hestvåg Kjell Rune M 40-44VOC 07:09
117Brekke Tor Gunnar M 45-49 07:09
128Krakk Jan Inge M 30-39CK Haugaland 07:13
152Stijelja Aleksander M 30-39Team Kjekkas 07:13
88Bakke Bjørnar M 30-39Grenland Sykleklubb 07:14
96Olsen Morten M 30-39gsk 07:14
135Lutro Torgeir M 30-39IL Harding 07:14
141Karlsen Arve M 30-39Odda SK 07:14
62Pedersen Ken M 45-49Grenland SK 07:14
98Bjålid Terje M 45-49Grenland Sykleklubb 07:14
129EinungbrekkeWilly Jensen M 45-49Grenland SK 07:14
90Elvestad Asgeir M 30-39Grenland SK DNF? 07:14
139Eriksen Steinar M 50-54Odda SK 07:14
140Hansen Tormod M 50-54Hafrsfjord SK 07:14
148Oterholt Sven Ove M 50-54GSK 07:14
149Vik Per Magne M 60-64Stord 07:14
18Tveten Tom K. M 55-59GSK 07:14
81Kristoffersen Inge M 65-69 IL Harding 07:14
111Ommundsen Marie K 20-24IK Hero 07:16
114Gulbrandsen Ronny M 40-44 07:46
83Halland Jan Eivind M 30-39IL Harding 07:48
74manhave adriaan M 50-54IL Harding 07:48
130Kviteberg Martin C. M 17-19Høylandsbygd CK 07:50
165Wannberg Bjørnar M 20-24CK Haugaland 07:52
120Hana Tore M 40-44tokke Il 07:55
123Rolfsnes Jens Halvor M 45-49Harsfjord 07:55
157Markseth Leif M 50-54Idun IL 07:55
63Kjellsen Arne M 55-59Grenland SK 07:55
176Aastvedt Vidar M 50-54Klypetussen 07:59
104Hagen Lars Ole M 20-24Team Haukelirennet 08:00
107Tveito Per Kjetil M 25-29Team Haukelirennet 08:00
109Lindskog Tommy M 25-29Team Haukelirennet 08:00
102Ringhus Helge M 30-39Team Haukelirennet 08:00
103Apeland Knut Tore M 40-44Team Haukelirennet 08:00
108Nylend Sverre M 40-44Team Haukelirennet 08:00
132Hernar Svein Olav M 45-49 08:00
151Ellefsen Stian M 45-49GSK 08:00
65Haddeland Trond M 30-39IL Harding 08:06
67Lauvås Nils M 30-39Åsane CK 08:33
58Halvorsen Frode M 45-49Kragerø Sykleklubb 08:33
85Fossen Ole Morten M 45-49STX GI 08:33
112Skar Sigmund M 45-49Kragerø SK 08:33
101Hagen Georg M 55-59Team Haukelirennet 08:37
105Aasnes Mona Øygarden K 17-19Team Haukelirennet 08:47
100Ringhus Aslak M 45-49Team Haukelirennet 08:47
69Børve Lars I. M 40-44Il Harding 08:56
82Kvalvik Geir M 40-44IL Harding sykkel 08:56
72Sandvik Harald M 55-59IL Harding 08:56
134Djuve Kristian M 17-19Høylandsbygd CK 09:29
170Haugen Steinar M 30-39Bykle IL 09:50
173Fulsås Liv Turid K 45-49Tokke IL 09:58
174Kollbotn Oddvin M 50-54Tokke IL 09:58
93Bjørneklett Grim M 40-44Noteam 10:07
91Bjørneklett Are M 45-49Noteam 10:07
92Bjørneklett Arvid M 60-64Noteam 10:07
99Runningen Helge M 50-54Fokus Bank 10:15
156Valen Nicholas M 17-19IL Skarphedin 10:30
178Brattabø Arne M 70-> 10:30
124Skjerstad Emma K 20-24Asker CK DNF
172Breivegen Yngve M 25-29Hovden Sportsklubb DNF
77Breivik Grete K 30-39Hovden Sportsklubb DNF |
118Skiftesvik Bjørn M 30-39 DNF
136Simonsen Stein M 30-39Stord SK DNF
171Berntzen Pål M 30-39Hovden Sportsklubb DNF
137Moe Eivind Andre M 40-44Bykle IL DNF
125Skjerstad Tronn M 45-49Team X DNF
71Hansen Stian M 20-24Risør CK DNF?
89Omlid Roy Even M 20-24 DNF?
162Mykland LunåEndre M 20-24GSK DNF?
73Rasmussen Tommy M 30-39Risør cykle klubb DNF?
154Herregården Preben M 30-39Kragerø SK DNF?
138Sørtun Arne M 40-44Odda Sykkelklubb DNF?
119Eide Jan Roy M 50-54Hardanger sykkelkluDNF?
66Syse vik Christer M 25-29Odda sykkelklubb DNS
106Hyttedalen Oddbjørn M 30-39Team Haukelirennet DNS
54Omland Rolf Oddvar M 40-44Vennesla og omegn cDNS