Styret i IL Skarphedin, valgt på årsmøtet 30.mars 2017

 

Gruppe Leiar i gruppa Funksjon i hovudstyret Telefon E-post
Alpint: Kjell Øystein Haugen styremedlem 90060616 kjell@haugen-no.no
Barneidrett: Ingebjørg Momrak styremedlem 97586990 minni_momrak@hotmail.com
Fotball: Brynjulv Eika leiar 91178309 eika@tmforsk.no
Friidrett: Rune Romnes styremedlem 90409534 rune.romnes@usn.no
Håndball: Ingunn Espesett Vreim nestleiar 95076931 ingunn.espesett.vreim@bo.kommune.no
Langrenn: Andre Horgen styremedlem 45059614 langrenn@skarphedin.no
Svømming: Renate Øien styremedlem 40452948 svomming@skarphedin.no
Sykkel: Morten Danielsen styremedlem 95773039 post@mortendanielsen.no
Volleyball: Marius Norli styremedlem 94868183 marius_norli@hotmail.com

Valnemda for 2018: Olav Halkinrund (barneidrettsgruppa) og Geir Tore Vreim (handballgruppa)

Revisor: Ernst & Young

Kontrollkomite: Jan Berge, Solveig Svardal