Styret i IL Skarphedin, valgt på årsmøtet 22.mars 2018

 

Gruppe Leiar i gruppa Funksjon i hovudstyret Telefon E-post
Alpint: Kjell Øystein Haugen styremedlem 90060616 kjell@haugen-no.no
Barneidrett: Ingebjørg Momrak styremedlem 97586990 minni_momrak@hotmail.com
Fotball: Brynjulv Eika nestleiar 91178309 eika@tmforsk.no
Friidrett: Rune Romnes styremedlem 90409534 rune.romnes@usn.no
Håndball: Ingunn Espesett Vreim leiar 95076931 ingunn.espesett.vreim@bo.kommune.no
Langrenn: Andre Horgen styremedlem 45059614 langrenn@skarphedin.no
Svømming: Renate Øien styremedlem 40452948 svomming@skarphedin.no
Sykkel: Morten Danielsen styremedlem 95773039 post@mortendanielsen.no
Volleyball: Marius Norli styremedlem 94868183 marius_norli@hotmail.com
Kontrollkomité    
Solveig Svardal 90180594 svardal@mac.com
Trond Erik Lunder 95859209 lunder@tmforsk.no

Valnemda for 2019: N N (langrennsgruppa) 2 år, og Marius Norli (volleyball) 1 år

Revisor: Ernst & Young